fontanna na osiedlu Lokum di Trevi

Mieszkania dla rodzin we Wrocławiu

Nowoczesne, przestronne mieszkania położone w spokojnej okolicy to interesująca propozycja dla rodzin z dziećmi. Czy we Wrocławiu można znaleźć takie nieruchomości?

Idealne mieszkania dla rodzin

Na początku warto przyjrzeć się, które cechy nieruchomości są najbardziej pożądane przez rodziny z dziećmi. Poszukując idealnego mieszkania we Wrocławiu, rodzice zwracają baczną uwagę na bliskość placówek publicznych dla dzieci. Najlepiej, jeśli przedszkole i szkoła znajdują się w niedalekiej odległości od mieszkania. Niezwykle istotny jest też dostęp do komunikacji miejskiej- przystanek tramwajowy i autobusowy również powinny być blisko.

Oczywiście, niezbędnym elementem osiedla mieszkaniowego są według rodziców tereny zielone, po których mogą spacerować i spędzać wolny czas z dziećmi. Parki, place zabaw, siłownie na powietrzu – wszystkie te elementy mają wpływ na atrakcyjność danej lokalizacji. Na co jeszcze zwracają uwagę rodziny z dziećmi przy zakupie mieszkania? Ważna jest między innymi bliska odległość do marketów spożywczych, piekarni czy drogerii (szczególnie dla kobiet!), w których mogą robić codzienne zakupy. Nie można też zapominać o samym mieszkaniu, które powinno być przestronne i funkcjonalnie zaprojektowane, aby wygodnie mieszkało się w nim nawet dużym rodzinom!

Mieszkania dla rodzin we Wrocławiu

Długa lista kryteriów sprawia, że nie wszystkie nieruchomości odpowiadają rodzinom z dziećmi. Na szczęście w tak dużym mieście jak Wrocław, mogą one znaleźć odpowiednie propozycje dla siebie. Jedną z atrakcyjnych inwestycji jest nowoczesne osiedle Lokum di Trevi na wrocławskich Krzykach. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi – spokojna okolica i pięknie zagospodarowana przestrzeń na osiedlu zachęcają do tego, aby zamieszkać właśnie tutaj. W tej chwili Lokum di Trevi realizuje kolejny, już ósmy etap budowy i oferuje nowe mieszkania na sprzedaż.