Aranżacja jest ważna, czyli modele zegarów ściennych do salonu

Na rynku można znaleźć mnóstwo zegarów ściennych, z których każdy ma swoje specyficzne właściwości. Czasem wystarczy spojrzeć na taki zegar tylko raz, by zakochać się w jego niesamowitym kształcie. Spośród jakich, oryginalnie zaaranżowanych modeli, klient może wybierać?

Zegary dworcowe – nie tylko dla miłośników kolei

Na pierwszy rzut oka zegar ścienny do salonu nie powinien mieć nic wspólnego z koleją. Ale trzeba przyznać, że zegary dworcowe są pod tym względem absolutnym wyjątkiem. Przypominają one stare, kwadratowe zegary, które można było spotkać na wielu polskich dworcach. Co ciekawe, niektóre z nich działają również i dziś!

Zegary w stylu vintage – coś dla klasyków

To świetna propozycja dla osób, które cenią sobie przede wszystkim elegancki wygląd zegara. Modele te wyróżniają się solidną, metalową konstrukcją. W związku z tym, część z tych zegarów po prostu… nie działa. Mimo to warto je mieć, gdyż dzięki nim można zawsze ustawić sobie swój najlepszy czas!

Zegary minimalistyczne – dla miłośników prostoty

A co, jeśli zegar składa się z mechanizmu, wskazówek i tarczy szkła? Takie minimalistyczne kompozycje są niezwykle dopracowane pod kątem aranżacyjnym, dzięki czemu z łatwością można je wprowadzić do oszczędnej aranżacji nowoczesnego pomieszczenia. Zegary nowoczesne to dziesiątki, różnych, ciekawych projektów!

Zegary cyfrowe – z duchem czasu

Jeśli ktoś lubi iść – nomen omen – z duchem czasu, to zegary cyfrowe są dla niego świetną propozycją. Na rynku można znaleźć zarówno modele „oszczędne w przekazie”, które ograniczają się do wyświetlania czasu, a także modele zaawansowane, które wyświetlają np. dane o pogodzie, wilgotności powietrza, czy też temperaturze.

Podsumowując, zegary ścienne do salonu mogą mieć dowolną formę. A to, że jest ich bardzo dużo, jeszcze bardziej pozwala cieszyć się ich posiadaniem.